Urgo Polfa Łódź

close
  • Znajdź nas w Social Media:
  • Instagram
  • Intranet

Benefity

Praca w URGO Polfa Łódź to wiele możliwości rozwoju nie tylko w kraju, ale także za granicą. Oprócz przyjaznego środowiska pracy, oferujemy naszym pracownikom dodatkowe korzyści, dbając o komfort ich pracy i życia na co dzień:

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/rozwoj-116x118.png
Możliwości rozwoju w Polsce i za granicą
https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/opieka-116x118.png
Opieka zdrowotna LuxMed, również dla bliskich
https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/ubezpieczenie-116x118.png
Pełne ubezpieczenie na życie
https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/biuro-116x118.png
Nowoczesne biuro z łatwym dojazdem
https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/multisport-116x118.png
Dofinansowanie do karty MultiSport
https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/upust-116x118.png
Nasze produkty w atrakcyjnych cenach

Słowami naszych pracowników

URGO POLFA ŁÓDŹ tworzą ludzie pełni pasji, energiczni i gotowi na nowe wyzwania. Poznaj historie i ścieżki kariery kilkorga z nich.

„Pozytywny klimat w firmie jest zasługą nie tylko pracowników, ale również osób zarządzających, co sprawia, że pracownicy są pozytywnie nastawieni do powierzonych im zadań.”

PAULINA, Kierownik ds. Marki - URGO Polfa Łódź Consumer Healthcare, Warszawa

„URGO Polfa Łódź daje możliwość rozwoju młodym osobom, właśnie takim jak ja! Firma wspiera swoich pracowników w rozwoju poprzez dialog i wykorzystanie dostępnych procesów i narzędzi rozwojowych.”

MARIA, Młodszy Specjalista ds. Efektywności Biznesowej, Warszawa

„URGO Polfa Łódź wybrałam, ponieważ chciałam się rozwijać w branży farmaceutycznej, wykorzystując swoje umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe, które towarzyszyły mi również w poprzedniej pracy.”

KATARZYNA, Specjalista ds. Obsługi Klienta – Lider Zespołu, Łódź

„This company is developing on international markets, offering great opportunities for young graduates to gain responsibility very quick, also abroad.”

NICOLAS-ROBERT, Senior Business Finance Controller CEE, Fontainebleau - Warsaw

„Dlatego, że praca w dziale sprzedaży to moja pasja, a ponadto lubię wyzwania. Firma Urgo Polfa Łódź stawia na jakość, tradycje i nowoczesne rozwiązania – dzięki temu mogę się w pełni rozwijać."

KONRAD, Przedstawiciel Farmaceutyczny URGO Polfa Łódź, Opole

„Jestem nowoczesną tradycjonalistką, więc dla mnie URGO to zachwycająca innowacja, Polfa Łódź to sprawdzone, znane produkty, a Uriage to moc natury i nauki. Dzięki tym produktom mogę ulepszać świat.”

PAULINA, Kierownik ds. Kluczowych Klientów , Rzeszów

„Nigdy nie potrafię wytrzymać bezczynnie w jednym miejscu, dlatego wsiadanie każdego ranka do mojej firmowej Toyoty, by wyruszyć na spotkanie z klientami, zawsze przysparza mi mnóstwo pozytywnych wrażeń oraz poczucie wyzwania.''

OLGA, Przedstawiciel Medyczny URGO Aesthetics, Śląsk

„Codziennie czekają na mnie nowe wyzwania, dlatego ta praca nigdy nie jest nudna. Codziennie inna historia. Codziennie kontakt z ludźmi o różnym usposobieniu i cechach charakteru. Dzięki temu potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji, tak w pracy jak i poza nią."

KAMIL, Przedstawiciel Farmaceutyczny URGO Polfa Łódź, Kraków

„Najciekawsze w tej pracy jest to, że pomimo pozornej rutyny wizyt każdy dzień wygląda inaczej. Organizujemy liczne szkolenia z lekarzami i kosmetologami, bierzemy udział w kongresach i sympozjach zarówno w Polsce jak i za granicą. "

AGATA, Przedstawiciel Medyczny URGO Aesthetics, Poznań

i TY możesz ZOSTAĆ częścią zespołu URGO POLFA LODŹ

Aplikuj !

clear

Ja w URGO Polfa Łódź – co robię i od kiedy?

Do URGO Polfa Łódź dołączyłam w lipcu 2017 na stanowisko Junior Brand Managera zajmując się kategoriami: Alergia i Pierwsza Pomoc z portfela Laboratoria Polfa Łódź. Moi przełożeni szybko dostrzegli moje „zacięcie” digitalowe i pasję w tworzeniu komunikacji konsumenckiej, dzięki czemu od grudnia 2017 odpowiadam za markę Alugastrin oraz URGO. W swojej nowej roli łączę pasję do marketingu, digitalu i strategii, a moim celem na ten rok jest zbudowanie świadomości marki URGO na polskim rynku. 

Jak wygląda mój typowy dzień pracy?

Energicznie, kreatywnie, rozwojowo. Na co dzień jestem w stałym kontakcie zarówno z agencjami kreatywnymi, gdzie wspólnie tworzymy materiały reklamowe do punktów sprzedaży, jak i z domem mediowym, z którym opracowuję strategię najefektywniejszej komunikacji marketingowej do konsumenta. Jest też spora doza ciekawej pracy analitycznej, spotkań wewnętrznych, burzy mózgów i kontaktu z naszym Działem Sprzedaży. Bliska współpraca i kooperacja z innymi Działami to mój przepis na sukces marki.

Dlaczego wybrałam URGO Polfa Łódź?

Już na etapie rekrutacji przekonałam się, że firmę URGO Polfa Łódź tworzą ludzie otwarci i kreatywni, posiadający doskonałą umiejętność współpracy. Pozytywny klimat w firmie jest zasługą nie tylko pracowników, ale również osób zarządzających, co sprawia, że pracownicy są pozytywnie nastawieni do powierzonych im zadań. Dobra atmosfera, jaką łatwo było dostrzec już podczas pierwszego spotkania, wpływa na komunikację i współpracę w naszym zespole. Wszystkie te elementy przekonały mnie, że chcę w tej firmie pracować i rozwijać się.

Co robiłam wcześniej?

Przed rozpoczęciem pracy w UPL, swoje doświadczenie w marketingu zdobywałam w Polsce i za granicą. W Amsterdamie pracowałam w firmie technologicznej, wdrażając wewnętrzną komunikację digital. Po powrocie do Polski objęłam stanowisko Junior Product Managera, zarządzając strategią jednej z największych marek past do zębów na kraje Europy Środkowo-Wschodniej.

Ciekawostka o mnie?

W wolnym czasie lubię poznawać nowe miejsca, odkrywać różne kuchnie świata i zarażać miłością do jogi. Fascynują mnie podróże w kierunku dalekiego wschodu. Co roku odkrywając zakątki Azji - wracam bogatsza o nowe doświadczenia kulturowe i kulinarne. Moją pasją są nowe technologie, digital, VR i ich wpływ na społeczeństwo. Zawsze uśmiechnięta i optymistycznie nastawiona do życia. Hasło: „Otwórz się na zmiany, nie walcz z nimi."

clear

Ja w URGO Polfa Łódź – co robię i od kiedy?

Dopiero zaczynam swoją przygodę z UPL, jestem na stażu w dziale efektywności od jesieni 2017 roku.

Jak wygląda mój typowy dzień pracy?

Nie mogę narzekać na nudę - mój typowy dzień w pracy zawsze różni się od dnia poprzedniego. Administruję system CRM, przygotowuję różnorodne analizy, wspieram projekty, prowadzę szkolenia. Każdy projekt jest inny od poprzedniego, a zatem wymaga indywidualnego podejścia. Tutaj ciągle uczę się czegoś nowego oraz poznaję interesujących ludzi.

Dlaczego wybrałam URGO Polfa Łódź?

Urgo Polfa Łódź daje możliwość rozwoju młodym osobom, właśnie takim jak ja! Firma wspiera swoich pracowników w rozwoju poprzez dialog i wykorzystanie dostępnych w firmie procesów i narzędzi rozwojowych.

Co robiłam wcześniej?

Wyciągałam jak najwięcej wiedzy z moich studiów na SGH, jednocześnie pracując w firmach przy realizacji projektów.

Ciekawostka o mnie?

From Belarus with love I moved to Poland 7 years ago!

clear

Ja w URGO Polfa Łódź – co robię i od kiedy?

Moja historia z Urgo Polfa Łódź zaczęła się w 2012 r. od stanowiska Referenta ds. Sprzedaży. Na początku byłam odpowiedzialna za prezentację ofert produktowych dla aptek i klientów sieciowych. Następnie zmieniłam stanowisko na specjalistę ds. obsługi klienta, gdzie oprócz standardowej sprzedaży zajmowałam się również prowadzeniem indywidualnych projektów telemarketingowych dedykowanych do obsługi kampanii dystrybucyjnych. W 2017 roku awansowałam na stanowisko Lidera Zespołu Telemarketingu i zajmuję się organizacją codziennej pracy Specjalistów ds. Obsługi Klienta, koordynowaniem kampanii sprzedażowych i dbałością o wysoką jakość obsługi klienta w Urgo Polfa Łódź w ramach call center.

Jak wygląda mój typowy dzień pracy?

Każdy dzień to dla mnie przede wszystkim poranna weryfikacja raportów sprzedaży z poprzedniego dnia oraz przygotowanie podsumowania dla zespołu i przełożonego, tak aby wszyscy mieli dostęp do aktualnych danych. Po przygotowaniu wszystkich informacji wraz z całym zespołem rozpoczynam kontakt z dedykowaną grupą klientów aptecznych w celu zaproponowania aktualnych ofert rabatowych. Oprócz indywidualnych zadań sprzedażowych każdego dnia wspieram zespół podczas ich pracy i dbam o płynność procesów.

Dlaczego wybrałam URGO Polfa Łódź?

URGO Polfa Łódź wybrałam, ponieważ chciałam się rozwijać w branży farmaceutycznej, wykorzystując swoje umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe, które towarzyszyły mi również w poprzedniej pracy.

Co robiłam wcześniej?

Wcześniej  pracowałam w jednej z dużych firm telekomunikacyjnych, w której również zajmowałam się pełną obsługą klienta. 

Ciekawostka o mnie?

Jestem mamą na pełen etat. Najważniejsza jest dla mnie rodzina, a moim miejscem na Ziemi jest mój dom, w który wkładam całe swoje serce. W wolnej chwilach lubię spacerować, czytać książki i gotować.

clear

Ja w URGO Polfa Łódź – co robię i od kiedy?

I started working for Urgo Polfa Lodz in September 2014 as a junior business controller. Since December 2017, I am Senior Finance Controller in charge of Central and Eastern Europe.

Jak wygląda mój typowy dzień pracy?

One of my main missions is to prepare monthly financial reports that I present on a monthly basis in visio to our headquarter. I am also in charge of controlling hierarchy in SAP that we launched last year. Last but not least, my role is also to be a support to operational team helping them in commercial, marketing or projects analysis.

Dlaczego wybrałem URGO Polfa Łódź?

Urgo – which is our Headquarter - is a very well-known company in France thanks to its creative TV spots. Besides, this company is developing on international markets, offering great opportunities for young graduates to gain responsibility very quick, also abroad.

Co robiłem wcześniej?

During my Business School studies, I was keen to start an international career. That’s why I did an Erasmus semester in Poland at SGH and an internship in Vietnam in the garment industry. After this experience, I launched my own business in France that I run for 2 years. But finally I had to close it, and I decided to apply for a VIE (French contract for working abroad). And here I am!

Ciekawostka o mnie?

I really like Warsaw. Since I moved here I have done many guided tours to discover the city. Each district has a fascinating history. For instance, did you know that the name Zoliborz comes from French “Jolie Bord” (nice border)?! My favorite place? Park Skaryszewski, definitely.

clear

Ja w URGO Polfa Łódź – co robię i od kiedy?

Pracę rozpocząłem w sierpniu 2018r. Jestem odpowiedzialny za kompleksową obsługę klientów (aptek) na powierzonym terenie.

Jak wygląda mój typowy dzień pracy?

Każdy dzień planuję bardzo dokładnie. Dzięki temu mogę ustalić sobie cele i staram się je realizować. Odwiedzam apteki, w których sprzedaję preparaty marek Laboratoria Polfa Łódź, Urgo, Uriage, Alugastrin. Oprócz tego prowadzę szkolenia i dbam o wizualizacje . Każdy dzień jest inny, ale w 100% mi to odpowiada :)


Dlaczego wybrałam URGO Polfa Łódź?

Dlatego, że praca w dziale sprzedaży to moja pasja, a ponadto lubię wyzwania. Firma Urgo Polfa Łódź stawia na jakość, tradycje i nowoczesne rozwiązania – dzięki temu mogę się w pełni rozwijać.


Co robiłam wcześniej?

Od zawsze byłem związany z dziale sprzedaży. 6 lat pracowałem w firmie Danone jako Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów. Swoją „przygodę” z branżą farmaceutyczną rozpocząłem w 2016r. w firmie S-Lab.


Ciekawostka o mnie?

Prywatnie poświęcam się swojej pasji jaką jest kolarstwo szosowe. W weekendy można mnie spotkać trenującego w górach, w okolicach Wisły i Żywca :)

clear

Ja w URGO Polfa Łódź – co robię i od kiedy?

Moja przygoda z Polfą zaczęła się 10 lat temu jako przedstawiciel farmaceutyczny. Po powrocie z urlopu macierzyńskiego zastała mnie nowa rzeczywistość w postaci połączenia Urgo i Polfy Łódź. Od 4 lat jestem na stanowisku Specjalisty ds. kluczowych aptek. Obecnie awansowałam i będę pełnić rolę KASa.

Jak wygląda mój typowy dzień pracy?

Odwiedzam apteki, promuję produkty firmy, prowadzę sprzedaż, przeprowadzam szkolenia, dbam o wizualizację, odpowiednie ustawienie standów, pozostawienie materiałów dla pacjentów, próbek. Pomagam w organizacji pracy dermokonsultantki.

A przy tym dużo się uśmiecham!

Dlaczego wybrałam URGO Polfa Łódź?

Ponieważ jestem nowoczesną tradycjonalistką. Urgo to zachwycająca innowacja, skuteczność. Polfa Łódź to sprawdzone,  znane produkty. Uriage to moc natury i nauki. Dzięki tym produktom mogę ulepszać świat.

Co robiłam wcześniej?

Błądziłam :)

Tuż po studiach podjęłam pracę w firmie Diagnosis, gdzie pracowałam 7 miesięcy.

Ciekawostka o mnie?

Jak widać na zdjęciu uwielbiam naturę, podróże. Chętnie zamykam wspomnienia lata i mojej ukochanej jesieni w szkle. Bywa naprawdę pysznie. Ponadto kocham wszystko, co związane z Italią. Wiedzieliście, że wodę termalną Uriage odkryli 2000 lat temu rzymscy żołnierze?!

clear

Ja w URGO Polfa Łódź – co robię i od kiedy?

W Urgo Polfa Łódź pracuję już od maja 2015 roku jako przedstawiciel medyczny, na terenie całego Śląska, który zdążyłam już poznać od podszewki.

Jak wygląda mój typowy dzień pracy?

Nigdy nie potrafię wytrzymać bezczynnie w jednym miejscu, dlatego wsiadanie każdego ranka do mojej firmowej Toyoty, by wyruszyć na spotkanie z klientami, zawsze przysparza mi mnóstwo pozytywnych wrażeń oraz poczucie wyzwania. Bycie w ciągłym ruchu rozwinęło we mnie wiele użytecznych umiejętności. Do najważniejszych należą przede wszystkim sprawne planowanie oraz opanowana do perfekcji ergonomia pracy. To dzięki nim mogę w pełni realizować powierzone mi obowiązki związane z planem sprzedaży, rozwojem gabinetów, jak również wykonywać moje ulubione zadania polegające na organizowaniu różnego typu eventów.

Dlaczego wybrałam URGO Polfa Łódź?

Wybrałam ten rodzaj pracy, ponieważ jest doskonale zespolony z moim typem charakteru. Uważam, iż do ukoronowania sukcesu niezbędna jest ciężka praca i wytrwałość, dlatego już od początku studiów pracowałam jako dermokonsultantka, a po ich ukończeniu poszerzałam swoje horyzonty w klinice medycyny estetycznej. Jednak dopiero praca w Urgo Polfa Łódź umożliwiła mi dynamiczny rozwój oraz poznanie tajników branży estetycznej.

Ciekawostka o mnie?

Tak jak w pracy, w życiu prywatnym również nie zwalniam tempa. Stawiam na częstą zmianę otoczenia oraz poznawanie nowych i ciekawych ludzi, dlatego podróżuje kiedy tylko mogę. Byle dalej, ciekawiej bądź bardziej egzotycznie. Ostatnio zrealizowałam moje długo oczekiwane marzenie o podróży do Stanów Zjednoczonych spędzając dwa miesiące w Kalifornii. Moim następnym celem jest Azja, przede wszystkim Tajlandia. Na co dzień jestem uśmiechniętą, energiczną i ciekawą świata osobą. Kiedy nie jestem przyklejona do kierownicy mojej Toyoty bądź firmowego tabletu (głównego narzędzia pracy), spędzam czas na siłowni, czytając dobrą książkę lub zdobywając kolejny poziom znajomości angielskiego.

clear

Ja w URGO Polfa Łódź – co robię i od kiedy?

Pracuję jako Przedstawiciel Farmaceutyczny na markach Urgo Healthcare, Alugastrin i Laboratoria Polfa Łódź od kwietnia 2018 roku.

Jak wygląda mój typowy dzień pracy?

Codziennie czekają na mnie nowe wyzwania, dlatego ta praca nigdy nie jest nudna. Codziennie inna historia. Codziennie kontakt z ludźmi o różnym usposobieniu i cechach charakteru. Dzięki temu potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji, tak w pracy jak i poza nią.


Dlaczego wybrałam URGO Polfa Łódź?

URGO Polfa Łódź jest międzynarodową firmą dającą bardzo wiele możliwości rozwoju, co jest bardzo ważne w drodze do osiągnięcia wyznaczonych przez siebie celów.


Co robiłam wcześniej?

Pracowałem jako Przedstawiciel Farmaceutyczny w Grupie Adamed.


Ciekawostka o mnie?

Moją największą pasją jest sport: w szczególności narciarstwo, sporty siłowe oraz turystyka górska.

Lubię aktywności, które poszerzają horyzonty.

clear

Ja w URGO Polfa Łódź – co robię i od kiedy?

Pracuję w Urgo od 7 lat na stanowisku Przedstawiciela Medycznego na terenie Wielkopolski i Kujawsko Pomorskiego. Do firmy wracałam w tym czasie dwukrotnie ponieważ jestem mamą dwójki cudownym dzieci.

Jak wygląda mój typowy dzień pracy?

Najciekawsze w tej pracy jest to, że pomimo pozornej rutyny wizyt każdy dzień wygląda inaczej. Organizujemy liczne szkolenia z lekarzami i kosmetologami, bierzemy udział w kongresach i sympozjach zarówno w Polsce jak i za granicą. Pozwala mi to stałe rozwijać się. Współpracuję ze specjalistami zakresu medycyny estetycznej, którzy wyznaczają trendy w tej dziedzinie. Szerokie portfolio produktów najwyższej jakości pozwala mi sprostać ich oczekiwaniom.

Dlaczego wybrałam URGO Polfa Łódź?

Zawsze chciałam pracować w dziale medycyny estetycznej. Praca ta spełnia moje oczekiwania i zapewnia stały rozwój .

Co robiłam wcześniej?

Od 10 lat pracuję w branży medycyny estetycznej. Ukończyłam studia na wydziale Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Ciekawostka o mnie?

Prywatnie kocham podróże i zwierzęta- mam 2 psy, kota, kozy i konie :)

clear

Rekrutacja

Nie mamy sztywnych procesów rekrutacyjnych, gdyż tak jak różne stanowiska wymagają różnych kompetencji, tak też i my dostosowujemy nasze podejście. Jednak przeważnie etapy rekrutacji w naszej firmie wyglądają następująco:

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/aplikujesz-102x102.png
1. Aplikujesz

Po przesłaniu przez Ciebie CV, analizujemy je pod kątem danego stanowiska.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/rozmawiamy-102x102.png
2. Kontaktujemy się

Rozmawiamy, i jak dobrze pójdzie, to umawiamy się na spotkanie w Twoim mieście lub w naszym biurze w Warszawie lub Łodzi.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/sprawdz-102x102.png
3. Poznajemy się

Masz możliwość odbycia dłuższej rozmowy z przyszłym przełożonym i zaprezentowania rozwiązania zadania domowego.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/warunki-102x102.png
4. Ustalamy warunki

Czas na rozmowę o naszej współpracy oraz ofertę zatrudnienia.

https://www.urgopolfalodz.pl/wp-content/uploads/2018/05/gratulacje-102x102.png
5. Gratulacje!

Witamy Cię w naszym zespole.

Dołącz do nas

Sprawdź aktualne oferty pracy i zaaplikuj na wybrane stanowisko.