Strona główna / Aktualności

Aktualności

Perły Dermatologii Estetycznej dla produktu DRAINAFLORE DETOX z laboratoriów Super Diet
Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż tegoroczne Perły Dermatologii Estetycznej w kategorii Suplement Diety zdobył DRAINAFLORE DETOX z laboratoriów Super Diet – marki, która należy do grupy URGO. czytaj więcej »
Deklaracja producenta
Mesoestetic Pharma S. L., z siedzibą w c/Tecnologia nr 25 – 08840 Viladecans, Barcelona, Hiszpania (numer licencji N.I.F B-82435991) deklaruje, że Mesoestetic® jest świadomy nielegalnej działalności wykonywanej przez Instytut Medycyny Estetycznej z siedzibą na Placu Konstytucji 6/55 w Warszawie. czytaj więcej »
NOWOŚĆ PISTOLET mct injector - KARBOKSYTERAPIA , MEZOTERAPIA IGŁOWA I WYPEŁNIACZE
Z przyjemnością informujemy, iż w portfolio Bio-Profil Polska znajdziecie Państwo PISTOLET mct injector. Jest to multifunkcjonalne urządzenie do wykonywania wszystkich technik iniekcyjnych i aplikacji produktów w każdym stanie skupienia: gazów (karboksyterapia), cieczy (mezoterapia igłowa) i polimerów (wypełniacze). czytaj więcej »
Perły Dermatologii Estetycznej dla produktu Cosmelan
Mam ogromną przyjemność poinformować, iż Cosmelan zdobył tegoroczne Perły Dermatologii Estetycznej w kategorii „Najlepszy preparat do peelingu”. czytaj więcej »
Informacja na temat sposobu czytania dat ważności kremów Neostrata
Uwaga! Ponieważ produkty NeoStrata mają trwałość dłuższą niż 30 miesięcy od daty produkcji, zgodnie z obowiązującą ustawą producent nie ma obowiązku umieszczania daty ważności na opakowaniu. Data produkcji jest zakodowana w numerze serii. czytaj więcej »
NOTA PRAWNA NT. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW LINII PROFESSIONAL
BIO-PROFIL Polska Sp. z o.o. informuje, że produkty firm MESOESTETIC oraz XYLOGIC linii „professional” (z wyłączeniem produktów home care) są przeznaczone wyłącznie do używania w gabinetach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej. Ze względu na charakter i właściwości tych produktów Spółka wyklucza możliwość ich sprzedaży detalicznej na rzecz pacjentów, również za pośrednictwem portali internetowych. W wypadku powzięcia uzasadnionych podejrzeń, że nabywca produktów linii professional oferuje pacjentom zakup tych linii innych niż produkty professional home care Spółka zastrzega sobie prawo wstrzymania wszelkich dostaw do podmiotów nie respektujących tej zasady. Bardzo prosimy o zgłaszanie przypadków nadużycia tego zakazu i faktu sprzedaży produktów firm MESOESTETIC oraz XYLOGIC linii „professional” w internecie. BIO-PROFIL POLSKA Sp. z o.o czytaj więcej »
NOWOŚĆ! SLEEP RECOVER REGENERUJĄCY KREM NA NOC
ROZWIĄZANIE Z POGRANICZA MEDYCYNY I KOSMETYKI Kuracja, która wykorzystuje czas kiedy śpisz, aby zregenerować skórę i usunąć wszelki oznaki zmęczenia. czytaj więcej »
NOWE GAMY NEOSTRATA - SKIN ACTIVE I RESURFACE
Z przyjemnością przedstawiamy nowości Neostrata - gamy Skin Active i Resurface. czytaj więcej »
NOWOŚĆ! Certyfikowane ampułki Mesohyal do koktajli
Mesohyal® Mesoestetic to szeroka gama wysoce bezpiecznych, certyfikowanych (CE) preparatów przeznaczonych do mezoterapii igłowej. czytaj więcej »
NOWOŚĆ! Time Filler - Odżywczy krem-eliksir wypełniający zmarszczki
Spektakularne wygładzenie wszystkich typów zmarszczek czytaj więcej »
NOWOŚĆ! Lip Structure - Ujędrniająco-wypełniające serum na usta i okolice
Pierwsza kompletna kuracja w aplikatorze o dwóch końcówkach, pielęgnująca zarówno usta, jak i ich okolicę. czytaj więcej »
Nawiązanie współpracy z firmą Samsung
Szanowni Państwo, Z przyjemnością informujemy, że firma BIO-PROFIL nawiązała współpracę z SAMSUNG Electronics Polska Sp. z o.o. czytaj więcej »
DEKLARACJA PRODUCENTA
Mesoestetic oświadcza, że nie produkuje preparatów dla innych firm, które mogłyby stanowić konkurencję dla produktów Mesoestetic. czytaj więcej »
Nagroda Doskonałość Roku dla HYAL-DEFENCE!
Doskonałość Roku Twój Styl 2011 dla HYAL-DEFENCE! czytaj więcej »
Ruszyła kolejna edycja szkoleń
Ruszyła kolejna edycja szkoleń czytaj więcej »
Polityka środowiskowa w Firmie Bio-Profil
Firma Bio-Profil Polska uzyskała certyfikat Zielonego Biura. czytaj więcej »
Nowa marka XYLOGIC w portfelu Bio-Profil
Od maja 2011 dostępna jest nowa, innowacyjna marka interwencyjna - XYLOGIC czytaj więcej »
Bio-profil Medycyna Estetyczna
Panna