Strona główna / Aktualności / Perły Dermatologii Estetycznej dla produktu DRAINAFLORE DETOX z laboratoriów Super Diet

Perły Dermatologii Estetycznej dla produktu DRAINAFLORE DETOX z laboratoriów Super Diet

Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż tegoroczne Perły Dermatologii Estetycznej w kategorii Suplement Diety zdobył DRAINAFLORE DETOX z laboratoriów Super Diet – marki, która należy do grupy URGO.

 Perła Dermatologii Estetycznej stała się synonimem jakości i bezpieczeństwa zarówno dla pacjentów, którzy kupują dermokosmetyki z logiem Pereł w aptece z poczuciem dobrego wyboru, jak i dla wszystkich lekarzy, również dla tych, którzy zaczynając swoją przygodę z estetyką lekarską mogą skorzystać z doświadczeń swoich kolegów, wybierając sprawdzone i przetestowane produkty. Jest to jedyny w Polsce i najprawdopodobniej na świecie konkurs, w którym wszyscy lekarze stają się jurorami.

Kilka słów przypomnienia czym jest Drainaflore i na czym polega jego wyjątkowość:

Drainaflore to 100% organiczna, kompozycja 15 ekstraktów roślinnych o działaniu detoksykującym i regenerującym. Wyjątkowa kompozycja m.in. dziewanny, rozmarynu, cykorii, czarnego bzu, czarnej rzodkwi, śliwki i łopianu skutecznie:

  • Wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego poprzez regulowanie naturalnego mechanizmu wydalania i przywrócenie jelitom prawidłowego rytmu pracy.
  • Stymuluje regenerację komórek wątroby i poprawia funkcjonowanie wielu innych narządów (m.in. płuc, nerek, skóry). 
  • Wspomaga działanie i zwiększa efektywność innych suplementów diety (np. Cellimine) poprzez oczyszczanie (przygotowanie) organizmu do kuracji.