Strona główna / O nas

O nas

Firma Bio-Profil Polska została założona w 1999 roku, aby dostarczać najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej.


Misją Firmy jest przede wszystkim wytworzenie świadomości jak istotna jest zarówno codzienna profilaktyka  anti-aging jak również odpowiednia pielęgnacja skóry z problemami  dermatologicznymi. Naszą ambicją jest zaproponowanie Polkom najwyższej klasy kosmetyków i zabiegów, z dobrodziejstw których do tej pory mogły korzystać jedynie zagranicą.


Bio-Profil Polska jest wyłącznym dystrybutorem wielu uznanych i cenionych na całym świecie laboratoriów dermokosmetycznych specjalizujących się w dziedzinie poprawiania kondycji skóry problematycznej jak również kompleksowej prewencji przeciwstarzeniowej. Wysoka jakość preparatów dystrybuowanych przez Bio-Profil Polska została potwierdzona wieloma prestiżowymi nagrodami przyznawanymi zarówno przez profesjonalistów – Perła Dermatologii Estetycznej przyznawana przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologii Estetycznej jak również przez jury wielu znanych, opiniotwórczych magazynów prasy kobiecej – Doskonałość Roku Twój Styl, Cosmopolitan Prix de Beaute, czy Najlepsze dla Urody magazynu Uroda i wiele innych. Firma Bio-Profil Polska jest również stałym uczestnikiem wielu Kongresów m.in. organizowanych przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologii Estetycznej, czy Polskie Towarzystwo Dermatologiczne.


Do bogatego portfela marek dermokosmetycznych dystrybuowanych przez Bio-Profil Polska należą francuskie Laboratoria SVR i URIAGE oraz belgijskie Laboratorium AURIGA. Zaś w  portfelu medycyny estetycznej znajduje się hiszpańskie Laboratorium MESOESTETIC. Firma Bio-Profil Polska to nie tylko dystrybutor, ale również producent wysokiej klasy kosmetyków.  W maju 2011 roku Bio-Profil Polska wszedł na rynek polski z własną marką XYLOGIC stanowiącą nową jakość  w kompleksowej pielęgnacji skóry.


W skład marki XYLOGIC wchodzą zarówno preparaty do użytku profesjonalnego jak i  kosmetyki do codziennej pielęgnacji, wszystko po to aby zapewnić optymalne, szybkie  i widoczne rezultaty. Preparaty XYLOGIC stanowią doskonałe uzupełnienie i podtrzymanie efektów zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.


Firmę Bio-Profil Polska tworzy doświadczony zespół profesjonalistów, którzy wkładają całą swoją pracę oraz serce w to aby nadal dynamicznie rozwijać ofertę Firmy przekonując do siebie coraz większe grono wymagających klientów.


  neostrata_logo

 

Bio-profil Medycyna Estetyczna
Panna