Strefa specjalisty: Laboratoria Dopasuj produkt Protokoły zabiegowe Szkolenia i konferencje Przedstawiciele regionalni
Strona główna / Strefa pacjenta / Laboratoria / Neostrata / REFINE - OCZYSZCZANIE / Oczyszczający żel do mycia twarzy
Oczyszczający żel do mycia twarzy

Żel do mycia twarzy bez dodatku mydła, delikatnie i dokładnie oczyszcza każdy rodzaj skóry. Łagodzi podrażnienia, nawilża. Zawiera triclosan, substancję przeciwbakteryjną o szerokim spektrum działania, łagodzący ekstrakt z rumianku i prowitaminę B5. Polecany do każdego rodzaju skóry, szczególnie problematycznej (trądzik pospolity, trądzik różowaty). Nie zawiera mydła ani substancji zapachowych.

 

Wskazania

Oczyszczenie skóry, zapobieganie zmianom o podłożu trądzikowym (trądzik pospolity i różowaty).

Skład

4% glukonolakton, 0,3% triclosan, prowitamina B5, wyciąg z rumianku

Właściwości

Żel do mycia twarzy bez dodatku mydła, zawiera triklosan, substancję przeciwbakteryjną o szerokim spektrum działania. Triclosan penetruje w głąb porów, usuwa zanieczyszczenia oraz hamuje rozwój bakterii, wskutek czego zapobiega pojawianiu się zmian o podłożu trądzikowym (trądzik pospolity i różowaty). PHA lekko złuszczają skórę, wyciąg z rumianku łagodzi podrażnienia, a prowitamina B5 poprawia kondycję skóry. Nie zawiera mydła ani substancji zapachowych.

 

Efekty stosowania

Głęboko oczyszczona skóra o wyraźnie lepszej kondycji, zredukowane zmiany trądzikowe.

Sposób użycia

Stosować dwa razy dziennie – aplikować żel na zwilżoną wodą skórę, delikatnie masować i spłukać obficie wodą.

Uwagi: Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku, gdy preparat dostanie się do oczu, obficie przemyć je wodą. Jeśli pojawi się rumień lub podrażnienie należy zaprzestać stosowania preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku połknięcia skontaktować się z lekarzem.

 

Opakowanie

Butelka 200 ml z dozownikiem