Strefa specjalisty: Laboratoria Dopasuj produkt Protokoły zabiegowe Szkolenia i konferencje Przedstawiciele regionalni
Strona główna / Strefa pacjenta / Laboratoria / Neostrata / TARGETED TREATMENT – UKIERUNKOWANE DZIAŁANIE / Przeciwzmarszczkowy krem z Pro-retinolem
Lab
Przeciwzmarszczkowy krem z Pro-retinolem

Intensywny krem przeciwzmarszczkowy skutecznie redukuje widoczne oznaki fotostarzenia. Glukonolakton oraz skuteczna dawka pro-retinolu działają synergicznie, dzięki czemu krem skutecznie nawilża, poprawia kondycję i gęstość skóry, wygładza zmarszczki oraz wyrównuje koloryt.

Preparat nie podrażnia skóry i nie powoduje zaczerwienień w stopniu, w jakim czynią to retinoidy. Nie powoduje powstawania zaskórników. Preparat nie polecany dla skóry wrażliwej.

 

Wskazania

Widoczne objawy fotostarzenia, rozszerzone pory, skóra o nierównym kolorycie.

Skład

12% glukonolakton, 1% pro-retinol, witamina E

 

Właściwości

Intensywny krem przeciwzmarszczkowy. Zawiera dwa składniki o udowodnionym działaniu przeciwstarzeniowym, aby skutecznie walczyć z widocznymi objawami fotostarzenia. Preparat nie podrażnia skóry i nie powoduje zaczerwienień w stopniu, w jakim czynią to retinoidy. Glukonolakton oraz skuteczna dawka pro-retinolu działają synergicznie, poprawiając kondycję skóry, zmniejszając rozszerzone pory oraz wyrównując koloryt skóry. W rezultacie skóra staje się gładsza, a bruzdy i zmarszczki są wyraźnie płytsze. Nie powoduje powstawania zaskórników. Preparat nie polecany dla skóry wrażliwej.

 

Efekty stosowania

Skóra staje się gładsza, a bruzdy i zmarszczki są wyraźnie płytsze.

100% badanych użytkowników kremu stwierdziło poprawę w kolorycie skóry oraz likwidacji drobnych zmarszczek już po 12 tygodniach stoswania preparatu!

Sposób użycia

Aplikować na oczyszczoną skórę twarzy i szyi codziennie wieczorem. Należy pamiętać o równoległym stosowaniu fotoprotekcji. 

Uwagi: Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku, gdy preparat dostanie się do oczu, obficie przemyć je wodą. Jeśli pojawi się rumień lub podrażnienie należy zaprzestać stosowania preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku połknięcia skontaktować się z lekarzem.

 

Opakowanie

Tuba 30 g

Następny produkt »