Strefa specjalisty: Laboratoria Dopasuj produkt Protokoły zabiegowe Szkolenia i konferencje Przedstawiciele regionalni
Strona główna / Strefa specjalisty / Laboratoria / MESOESTETIC / COSMELAN/DERMAMELAN
Lab

COSMELAN/DERMAMELAN

Cosmelan® jest jedną z najskuteczniejszych kuracji wybielających w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku. Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Nie posiada substancji o działaniu keratolitycznym. Jest bezpieczny.

Dermamelan®  także jest jedną z najskuteczniejszych kuracji wybielających w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku, ale zabieg może wykonać tylko lekarz.
1) Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu.
2) Nie posiada substancji o działaniu keratolitycznym.
3) Bardzo skuteczny w terapii przebarwień typu melasma.
4) Bezpieczny
5) Może być wykonywany o każdej porze roku.
6) Odpowiedni dla każdego fototypu skóry.

 

UWAGA!

Deklaracja producenta

Do wszystkich zainteresowanych,

DEKLARACJA PRODUCENTA

Mesoestetic Pharma S. L. z siedzibą w Barcelonie, adres: c/Tecnologia nr 25 – 08840 Viladecans, Barcelona, Hiszpania (numer licencji N.I.F B-82435991)

oświadcza, że:

Instytut Medycyny Estetycznej z siedzibą w Warszawie, adres: Plac Konstytucji 6/55, 00-550 Warszawa, nie jest oficjalnym dystrybutorem na terytorium Polski produktów oferowanych przez Mesoestetic®. Jednocześnie Mesoestetic® wskazuje, że nie jest mu znane źródło, z którego Instytut Medycyny Estetycznej z siedzibą w Warszawie kupuje produkty, na opakowaniu których jest znak towarowy Mesoestetic®. Wobec tego Mesoestetic® nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie szkody powstałe na skutek użycia sprzedawanych przez Instytut Medycyny Estetycznej z siedzibą w Warszawie produktów, na których znajduje się znak towarowy Mesoestetic®.

Oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem na terytorium Polski produktów oferowanych przez Mesoestetic® jest spółka Bio-Profil Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Mesoestetic® oświadcza również, że Instytut Medycyny Estetycznej z siedzibą w Warszawie nie jest oficjalnym partnerem Mesoestetic® w zakresie szkoleń przeprowadzanych na terytorium Polski w przedmiocie stosowania produktu o nazwie Cosmelan. W związku z tym Mesoestetic® pragnie zaznaczyć, iż nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie szkody powstałe na skutek stosowania produktu o nazwie Cosmelan, zgodnie z zaleceniami udzielonymi podczas szkoleń prowadzonych przez Instytut Medycyny Estetycznej z siedzibą w Warszawie.

Mesoestetic® oświadcza, że wyłącznym partnerem akredytowanym do przeprowadzania szkoleń na terytorium Polski dotyczące prawidłowości stosowania produktu o nazwie Cosmelan jest spółka Bio-Profil Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

 

Carles Font

Export Area Manager

Mesoestetic Pharma Group S.L.

 

Panna